Sjezdovky

Sjezdovky v blízkosti ubytování v apartmánovém domu:

Lyžařský vlek Křížový vrch, domácími často nazývaný „Fučík“, patří již přes 30 let neodmyslitelně k historii lyžování v Jeseníku. Svou polohou na úpatí města, pouhých 10 minut pěšky z centra, nabízí Křížový vrch možnost sportovního vyžití na lyžích i snowboardu pro malé i velké lyžaře nebo celé rodiny.

Lyžařský areál Lázeňský vrch se nachází v pohoří Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová – lázně. Na severních svazích lázeňského vrchu najdete lyžařské vleky a sjezdové tratě pro pokročilé i začátečníky. Areál je vzdálený pouhých 200 m od hlavní silnice a parkoviště je přímo u nástupiště na lyžařské vleky. Ski areál Lázeňský vrch přímo navazuje na areál lázní Dolní Lipová.

Ski centrum Miroslav Live kamera se nachází v lázeňské obci Lipová Lázně, v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Penziony Miroslav a Pod Sněhulákem, jsou umístěny do 500m pod vrcholem „Miroslav“. Přímo u chaty Miroslav jsou lyžařské sjezdovky se čtyřmi vleky.

Branná Live kamera Areál je určen pro klientelu od rodinného lyžování až pro náročnější Přepravu zajištují dvousedačková lanová dráha, 2 vleky a pro nejmenší provazový vlek. V areálu jsou 4 sjezdové tratě.

Petříkov Live kamera Vynikající sněhové podmínky. 6 sjezdových tratí v celkové délce 4,4 km a 6 vleků s kapacitou 4750 os/hod. V areálu je centrální parkoviště. Dopravu k vlekům zajišťují skibusy.

Ramzová Live kamera Lyžařský areál Ramzová disponuje dvěmi lanovými dráhami, 3 vleky a sjezdovými tratěmi v délce 8 km. Sjezdové tratě jsou nejdelší v oblasti Jeseníků.

Červenohorské sedlo Live kamera Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1013 m. Lyžařské sjezdovky mají nadmořskou výšku 862 až 1164 m.

SKIPARK Filipovice Live kamera
se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo, přímo u hlavní cesty a 10 km z Jeseníku.

www.apartmany-jesenik.cz

www.apartmany-jesenik.cz